Головне архітектурно – планувальне управління Дніпропетровської міської ради повідомляє, що на цей час закінчуються роботи з розробки документації для здійснення містобудівної діяльності у місті Дніпропетровську ,       а саме:

-           „План червоних ліній магістральних вулиць м. Дніпропетровська”;

-           „Правила забудови території м. Дніпропетровська”,

Вищезазначені проекти розробляє Український науково – дослідний інститут проектування міст „Діпромісто” (м. Київ), який є автором генерального плану розвитку міста Дніпропетровська.

З 10.04.08 призначено місячний термін для ознайомлення усіх           бажаючих мешканців міста з проектними матеріалами в Головному  архітектурно – планувальному управлінні Дніпропетровської міської ради або на сайті ГоловАПУ ( e - mail : gapu @ gapu . dp . ua ) для надання зауважень або пропозицій на електронну адресу ГоловАПУ або поштою (ГоловАПУ міської ради, вул. Набережна В.І. Леніна, 29-А, м. Дніпропетровськ, 49600).

Звертаємо увагу, що підготовка відповідей буде здійснюватися у разі наявності прізвища та зворотної адреси автора звернення.

У зв’язку з необхідністю вирішення технічних питань щодо розміщення графічних матеріалів „Правила забудови територій міста Дніпропетровська” повідомляємо, що зазначені матеріали будуть оприлюдненні найближчим часом про що ГоловАПУ повідомить додатково.                     

Після усунення зауважень та врахування пропозицій, буде призначена інформаційна година для інформування громади міста щодо остаточних рішень зазначеної містобудівної документації з подальшим оприлюдненням.