Аренда экрана.

Головне архітектурно – планувальне управління Дніпропетровської міської ради повідомляє, що на цей час закінчуються роботи з розробки документації для здійснення містобудівної діяльності у місті Дніпропетровську ,       а саме:

-           „План червоних ліній магістральних вулиць м. Дніпропетровська”;

-           „Правила забудови території м. Дніпропетровська”,

Вищезазначені проекти розробляє Український науково – дослідний інститут проектування міст „Діпромісто” (м. Київ), який є автором генерального плану розвитку міста Дніпропетровська.

З 10.04.08 призначено місячний термін для ознайомлення усіх           бажаючих мешканців міста з проектними матеріалами в Головному  архітектурно – планувальному управлінні Дніпропетровської міської ради або на сайті ГоловАПУ ( e - mail : gapu @ gapu . dp . ua ) для надання зауважень або пропозицій на електронну адресу ГоловАПУ або поштою (ГоловАПУ міської ради, вул. Набережна В.І. Леніна, 29-А, м. Дніпропетровськ, 49600).

Звертаємо увагу, що підготовка відповідей буде здійснюватися у разі наявності прізвища та зворотної адреси автора звернення.

Після усунення зауважень та врахування пропозицій, буде призначена інформаційна година для інформування громади міста щодо остаточних рішень зазначеної містобудівної документації з подальшим оприлюдненням.